WWE Rpg Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Rpg Forum

Sayfamıza hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Batista Sana Meydan Okuyorum

4 posters
YazarMesaj
Matt Hardy `

Matt Hardy `

Batista Sana Meydan Okuyorum Empty
MesajKonu: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 9:12 pm

M.V.P Ringe Doğru Geliyor
Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_229153531
.html]Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_577431602
Vede Eline Mikrofon Alıp Batistaya Meydan Okuyor
.html]Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_606355265
r-truth

r-truth

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 9:51 pm

r-truth gel,r ve m.v.p ye tekme atar Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_653778676ben sana meydan okuyom der Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_594676082
Matt Hardy `

Matt Hardy `

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 9:55 pm

R-truth a Bir Tekme Atar Ve Playmaker
.html]Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_592516444
r-truth

r-truth

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:00 pm

r-truth ona vurur Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_630972427 ve m.v.p kıvranırken Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_507787876 meydan okumayı kabul ediyorsan maç yapalım der
Chris Jericho

Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:07 pm

Ve arkadan jericho gelir ve önünü çevirip codebreaker yaparBatista Sana Meydan Okuyorum Mvs0es ve mvp yi ayağa kaldırır
iyimisin dostum diye sorar
r-truth

r-truth

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:30 pm

r-truth kalkar ve ona .html]Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_447345767 hareketini yapar ve chris jericho ile maç ister
jeffhardy
Admin
jeffhardy

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:39 pm

r-truth aynı branddda olmadıgınız ıcın yapamassınız ama wm1 de olabılır Wink
Chris Jericho

Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:45 pm

Batista Sana Meydan Okuyorum Mvs0es yapar bayılana kadar Batista Sana Meydan Okuyorum 2073u4h yapar ve gider
artık dayak yemeyi kesmelisin dostum diyerek seyircilerin yerinden gider
jeffhardy
Admin
jeffhardy

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:49 pm

vurarak gıtmek yok jerıcho ceza puanı yersın burda mac yapıp yapmamak konusunda anlasana kadar konusacaksınz wm1 de olabılır dedım eger vuracaksan kacıp gııtmek yok ceza puanı yersın sımdılık affedıldın
Chris Jericho

Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:52 pm

vurup gitmek yok ama adam ztn bayılmıştı ve geri dönüyim bare bide bu haraketi yapıyım Batista Sana Meydan Okuyorum 104i9go
ve hadi gelll bide bizim wwe champions maçı ne olacak farklı brandlardayız
jeffhardy
Admin
jeffhardy

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:56 pm

o ayrı randy ıstedıgı ıcın randy ve punk ve bunu bnde ıstedım der ve chris jericho ya [url=Batista Sana Meydan Okuyorum Rkohardyreversalset5.th]Batista Sana Meydan Okuyorum Rkohardyreversalset5.th[/url] yapar

En son jeffhardy tarafından C.tesi Mart 27, 2010 11:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Chris Jericho

Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:58 pm

Yani eylenceli maç olucak diyosun Very Happy
jeffhardy
Admin
jeffhardy

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:08 pm

su url seyını nasıl yapıosunuz yaa Very Happy solesene jericho
Matt Hardy `

Matt Hardy `

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 9:21 am

MVP Kalkar vede Chris
Takım Olalımmı ? Der
r-truth

r-truth

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 10:50 am

r-truth kalkar ve jericho ya .html]Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_110168851yaptıktan sonra maçımız olacakmı der
Chris Jericho

Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:46 am

Ve Jericho kalkar ve MVP ye kabul der ve r-turt wm1 de seni ezerim ama şimdi değil der ve gider(yumruk falan atmadım sorun yoktur herhalde)

bide admin şöle koyuyorum gifleri
Jeff hardynin giflerini bilgisayara indiriyosun http://tinypic.com/?t=postupload ondan sonra buraya koyuyosun gözat fln var upload diyosun ve yüklenin ce IMG Code for Forums & Message Boards şu yazının altındakini kopyalayıp oyuyosun
birkaç gifi bn veriyim ve umarım reklam olmamıştır
Batista Sana Meydan Okuyorum Xnxhzo(bide bn twist yiyorum)
Batista Sana Meydan Okuyorum 2n007yq
Batista Sana Meydan Okuyorum Of3g28(buda bana abi ya senin benle sorunun mu var ???)
Matt Hardy `

Matt Hardy `

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 7:36 pm

Vede M.V.P Kalkıp r- truth a Bigbot Vurur
Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_832433745
Sonra R-truth Kalktımı Ona ArmBreaker Yapar
Batista Sana Meydan Okuyorum Thumb_211794667
M.V.P Sorar Senin Sorunun Nedir Adamım He ?
Chris Jericho

Chris Jericho

MesajKonu: Geri: Batista Sana Meydan Okuyorum   Batista Sana Meydan Okuyorum Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 7:40 pm

Benim yüntemlemi yaptın bide o big boot değil(player's boot)

Batista Sana Meydan Okuyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» john morrison sana meydan okuyorum ama dostça bir maç
» the party time (jeff hardy vs rey mysterio) chris jerico ve mvp ye meydan okuyoruz